Käännösaikataulu 2010

Haussa käännökset euroviisuille

Valvoja: TOMItu

Re: Käännösaikataulu 2010

ViestiKirjoittaja sziget » 09 Marras 2010, 20:25

^ Ukraina on siis pelastettu. Hyvä, Tomppa. :peukku:

Timoteus kirjoitti:Annan siunaukseni väännöskisan tai muun vastaavan suunnittelulle mutta en halua vetää suunnitteluprojektia. Joku energisempi ottakoon ohjat.

Energisyydettömyydestäni huolimatta voisin yrittää. Avaan tiedusteluketjun lähipäivinä.
SHAKESPEARE: You live on an island?
DREAM: I am... in my fashion... an island...
Avatar
sziget
Kanta-asiakas
Kanta-asiakas
 
Viestit: 4202
Liittynyt: 03 Touko 2006, 20:56
Paikkakunta: Helsinki

 

Re: Käännösaikataulu 2010

ViestiKirjoittaja jee euroviisut » 27 Marras 2010, 12:02

Voi harmi, minusta tuntuu, että joudun peruuttamaan Moldova-varaukseni seuraavasta syystä, jonka kerroin jo kellarikabinetin Henkilökohtaiset tärkeät tiedotteet-ketjussa:

jee euroviisut kirjoitti:HTT: Meiltä meni tietokone rikki. :sorivaan: Siinä on takuuaika vielä voimassa, joten veimme sen kauppaan, josta ostimme sen. Entiedä, voiko sitä korjata, jos voi, se korjataan, jos ei, saamme uuden kaupan laskuun. En kuitenkaan voi millään tietää, kauanko tässä menee, joten nyt lähiajat pääsen koneelle ja kuppilaan vain harvoin, kirjastossa (kuten nyt), jos koulussa ATK-tunnilla jää aikaa tms.. Lähiajat kuppilan käyttöni tulee siis olemaan epäaktiivista.


En voi luvata, että saan koneen taas käyttööni ennen kuin pitäisi alkaa valvoa käännöskisaa, joten silloin en välttämättä pääisi koneelle vaadittavan usein. Voi olla, että saan konen taas käyttööni enen sitä, mutta en voi luvata. En siis ota riskejä ja poistan Moldova-varaukseni. :roll:
RIP Suomen euroviisukarsinnat 1961-2011 :rip:
Avatar
jee euroviisut
Kanta-asiakas
Kanta-asiakas
 
Viestit: 7658
Liittynyt: 09 Helmi 2009, 17:20
Paikkakunta: Helsinki

Re: Käännösaikataulu 2010

ViestiKirjoittaja UFOPOLI » 17 Joulu 2010, 22:20

Voin pelastaa Moldovan.
Your bum wants encounters, come on, give it what it needs
Avatar
UFOPOLI
Kanta-asiakas
Kanta-asiakas
 
Viestit: 8656
Liittynyt: 01 Touko 2004, 12:54
Paikkakunta: Helsinki

 
Edellinen

Paluu Käännöskilpailut

Paikallaolijat

Käyttäjiä lukemassa tätä aluetta: nkorppi, TomppaJr ja 1 vierailijaa



Sauhupuoti.com







Jatomaki Consulting - Täyden palvelun hosting ratkaisut