Mennään 21:llä. Tulosshow siis
tänään kello 21 alkaen.
Ja tästä arvailua:
Vine / Bis a Bis (12 Punts 2004)
Po dhe jo / Ingrid Jushi (Festivali i Këngës 2006)
Cardiocleptomanie / Pas de Deux (Eurosong 1983)
She's After My Piano / 2 Fabiola feat. Loredana (Eurosong 2014)
Smačny Miodzik / Svayaki (Eurofest 2007)
Dimmi se c'è / Rino Dilugano (ESC 2016 – die Entscheidungsshow + lisätieto)
Elephant / Elias Bertini (ESC 2016 – die Entscheidungsshow)
Flagstaff Paradise / My Body Has Legs (Die grosse Entscheidungs Show 2013)
Make Love, Not War / Alvistar Funk Association (Eesti Laul 2017)
Tokimeki / Neon Letters & Maiko (Eesti Laul 2023)
Unemati / Meister & Mari (Eesti Laul 2011)
Valik / Kaw (Eesti Laul 2023)
Elina / Janne Raappana (Suomen euroviisukarsinta 2010)
Miracle / Tony Green (Suomen euroviisukarsinta 2011)
Mustelmat / Siru (Uuden Musiikin Kilpailu 2015)
Roudassa / ARTo (Uuden Musiikin Kilpailu 2012)
Sinisilmä mansikkasuu / Leevi and the Leavings (Suomen euroviisukarsinta 1981)
Sinussa on jotain / Annika Eklund (Suomen euroviisukarsinta 2006)
Énergie, lumière, amour / Edwige (Concours de la chanson française pour l'Eurovision 1976)
Same / June the Girl (Destination Eurovision 2018)
Never in a Million Years / Zee (A Song for Europe 2002)
The Light in Our Soul / Elena Paparizou (Eurovision Party 2005)
Deák / Spoon 21 (A Dal 2017)
Szerelem kell / Szabyest (A Dal 2017)
Kreisí / Sigga Eyrún (Söngvakeppnin 2016)
Venti chilometri al giorno / Nicola Arigliano (Festival di Sanremo 1964)
I See the Lights / Vilija Matačiūnaitė (Eurovizijos dainų konkurso nacionalinė atranka 2017)
Grow / Waterflower (Supernova 2019)
High Heels / Riga Metro (Supernova 2015)
L.O.V.E. / C-Stones (Eirodziesma 2005)
Miracle Drums / ElectroFolk (Supernova 2016)
Ca Adriano Celentano / Formația Lume (O melodie pentru Europa 2019)
Game / Constantinova & Synops (O melodie pentru Europa 2012)
My Name Is Love / Katalina Rusu (O melodie pentru Europa 2012)
Trailblazer / John Galea (Malta Eurovision Song Contest 2023)
Alvoroço / JP Simões (Festival da Canção 2018)
Arco-íris dentro de mim / Ouro (Festival da Canção 2010)
Rebellion / Blasted Mechanism (Festival da Canção 2020)
Zé brasileiro, português de Braga / Alexandra (Festival da Canção 1979)
Dacă dragostea e oarbă / Zøltan (Selecția Națională 2018)
Crucified / Bella & Filippa (Melodifestivalen 2017)
Echo / Outtrigger (Melodifestivalen 2014)
Efharisto / Bosson (Melodifestivalen 2004)
Evig kärlek / Nanne (Melodifestivalen 2003)
La Stella / Tenori (Melodifestivalen 2022)
Line of Fire / E-Type & The Poodles (Melodifestivalen 2008)
Something in Your Eyes / Jenny Silver (Melodifestivalen 2011)
Stormande hav / Timoteij (Melodifestivalen 2012)
Who I Am / Rebecka Karlsson (Melodifestivalen 2019)
Free World / Tosca Beat (EMA 2017)
(+ Viisut +)
(+ Viisut +)
(akuankka13)
(akuankka13)
(Aleksi)
(Aleksi)
(CottonJoel)
(CottonJoel)
(granaattiomena)
(granaattiomena)
(GuoZu8)
(GuoZu8)
(Happy)
(Happy)
(Huilumies)
(Huilumies)
(jdjj22)
(jdjj22)
(Kasper_)
(Kasper_)
(Pete)
(Pete)
(ratamo1)
(romualdo)
(romualdo)
(Rousku)
(Rousku)
(S-Tyyppi)
(S-Tyyppi)
(Saturnus Psycho)
(Saturnus Psycho)
(Snude)
(Snude)
(sziget)
(sziget)
(Taikahuilu)
(Taikahuilu)
(teemuus)
(Timoteus)
(Timoteus)
(TomBoi)
(TomBoi)
(TomppaJr)
(TomppaJr)
(UFOPOLI)
(UFOPOLI)
(wigwam)
(wigwam)
(WildDance)
(WildDance)