We Are The Winners XI -veikkauskilpailu
Re: We Are The Winners XI: UKRAINA (la 3.2. klo 18)
4. Yaktak – Lalala
10. Ingret – Keeper
5. Nazva – Slavic English
3. Anka – Palala
9. Drevo – Endless chain
1. Alyona Alyona & Jerry Heil – Teresa & Maria
2. Mélovin – Dreamer
7. Skylerr – Time is running out
11. Ziferblat – Place I call home
8. Yagody – Tsunamia
6. Nahaba – Glasss
10. Ingret – Keeper
5. Nazva – Slavic English
3. Anka – Palala
9. Drevo – Endless chain
1. Alyona Alyona & Jerry Heil – Teresa & Maria
2. Mélovin – Dreamer
7. Skylerr – Time is running out
11. Ziferblat – Place I call home
8. Yagody – Tsunamia
6. Nahaba – Glasss
Bejba, it's kajnda krezja
We Are The Winners XI: MALTA (la 3.2. klo 19)
Deadline
Lauantaina 3.2.2024 klo 19.00Veikkauskuponki
Denise Mercieca – MaraErba’ – Sirena
Gail Attard – Wild card
Greta Tude – Topic (Bla bla)
Haley Azzopardi – Tell me that it’s over
Janvil – Man
Lisa Gauci – Breath
Matt Blxck – Banana
Miriana Conte – Venom
Nathan – Ghost
Ryan Hili – Karma
Sarah Bonnici – Loop
Yleistä
We Are The Winners -veikkaussarjan perusperiaatteen mukaisesti tarkoitus on veikata karsintafinaalin tulokset mahdollisimman oikein. Veikkauksia saa lähettää ja omia veikkauksiaan muokata maakohtaisessa avausviestissä ilmoitettuun deadlineen asti.I will take the fight, I will stay up all night
I'm not running away
Mun jearán áddjás
Chain me to the wall, they cannot break us all
I'm not running away
I'm not running away
Mun jearán áddjás
Chain me to the wall, they cannot break us all
I'm not running away
Re: We Are The Winners XI: MALTA (la 3.2. klo 19)
4. Denise Mercieca – Mara
2. Erba’ – Sirena
8. Gail Attard – Wild card
12. Greta Tude – Topic (Bla bla)
7. Haley Azzopardi – Tell me that it’s over
11. Janvil – Man
10. Lisa Gauci – Breath
1. Matt Blxck – Banana
6. Miriana Conte – Venom
9. Nathan – Ghost
3. Ryan Hili – Karma
5. Sarah Bonnici – Loop
2. Erba’ – Sirena
8. Gail Attard – Wild card
12. Greta Tude – Topic (Bla bla)
7. Haley Azzopardi – Tell me that it’s over
11. Janvil – Man
10. Lisa Gauci – Breath
1. Matt Blxck – Banana
6. Miriana Conte – Venom
9. Nathan – Ghost
3. Ryan Hili – Karma
5. Sarah Bonnici – Loop
Viimeksi muokannut Aleksi, 02 Helmi 2024, 21:33. Yhteensä muokattu 1 kertaa.
Got a fire and a country heart
Re: We Are The Winners XI: NORJA (la 3.2. klo 19)
2. KEiiNO – Damdiggida
9. Annprincess – Save me
6. Gothminister – We come alive
8. Ingrid Jasmin – Eya
4. Miia – Green lights
5. Margaret Berger – Oblivion
7. Anne Fagermo & Dag Erik Oksvold – Judge tenderly of me
1. Gåte – Ulveham
3. Super Rob, Erika Norwich – My AI
9. Annprincess – Save me
6. Gothminister – We come alive
8. Ingrid Jasmin – Eya
4. Miia – Green lights
5. Margaret Berger – Oblivion
7. Anne Fagermo & Dag Erik Oksvold – Judge tenderly of me
1. Gåte – Ulveham
3. Super Rob, Erika Norwich – My AI
Re: We Are The Winners XI: UKRAINA (la 3.2. klo 18)
6. Yaktak – Lalala
9. Ingret – Keeper
5. Nazva – Slavic English
4. Anka – Palala
8. Drevo – Endless chain
2. Alyona Alyona & Jerry Heil – Teresa & Maria
1. Mélovin – Dreamer
10. Skylerr – Time is running out
11. Ziferblat – Place I call home
3. Yagody – Tsunamia
7. Nahaba – Glasss
9. Ingret – Keeper
5. Nazva – Slavic English
4. Anka – Palala
8. Drevo – Endless chain
2. Alyona Alyona & Jerry Heil – Teresa & Maria
1. Mélovin – Dreamer
10. Skylerr – Time is running out
11. Ziferblat – Place I call home
3. Yagody – Tsunamia
7. Nahaba – Glasss
Re: We Are The Winners XI: MALTA (la 3.2. klo 19)
6. Denise Mercieca – Mara
4. Erba’ – Sirena
8. Gail Attard – Wild card
12. Greta Tude – Topic (Bla bla)
9. Haley Azzopardi – Tell me that it’s over
10. Janvil – Man
11. Lisa Gauci – Breath
1. Matt Blxck – Banana
7. Miriana Conte – Venom
3. Nathan – Ghost
2. Ryan Hili – Karma
5. Sarah Bonnici – Loop
4. Erba’ – Sirena
8. Gail Attard – Wild card
12. Greta Tude – Topic (Bla bla)
9. Haley Azzopardi – Tell me that it’s over
10. Janvil – Man
11. Lisa Gauci – Breath
1. Matt Blxck – Banana
7. Miriana Conte – Venom
3. Nathan – Ghost
2. Ryan Hili – Karma
5. Sarah Bonnici – Loop
Bejba, it's kajnda krezja
- ESC93
- Siivooja
- Viestit: 16265
- Liittynyt: 26 Maalis 2010, 15:35
- Paikkakunta: Järvenpää / ex-Nastola
- Viesti:
Re: We Are The Winners XI: NORJA (la 3.2. klo 19)
2. KEiiNO – Damdiggida
6. Annprincess – Save me
3. Gothminister – We come alive
7. Ingrid Jasmin – Eya
8. Miia – Green lights
5. Margaret Berger – Oblivion
9. Anne Fagermo & Dag Erik Oksvold – Judge tenderly of me
1. Gåte – Ulveham
4. Super Rob, Erika Norwich – My AI
6. Annprincess – Save me
3. Gothminister – We come alive
7. Ingrid Jasmin – Eya
8. Miia – Green lights
5. Margaret Berger – Oblivion
9. Anne Fagermo & Dag Erik Oksvold – Judge tenderly of me
1. Gåte – Ulveham
4. Super Rob, Erika Norwich – My AI
Kur protestojmë e nga dremitja kolektive zgjohemi
Ne përsërisim, përsërisim, përsërisim
Ne përsërisim, përsërisim, përsërisim
Re: We Are The Winners XI: MALTA (la 3.2. klo 19)
4. Denise Mercieca – Mara
2. Erba’ – Sirena
10. Gail Attard – Wild card
11. Greta Tude – Topic (Bla bla)
8. Haley Azzopardi – Tell me that it’s over
5. Janvil – Man
9. Lisa Gauci – Breath
1. Matt Blxck – Banana
12. Miriana Conte – Venom
6. Nathan – Ghost
3. Ryan Hili – Karma
7. Sarah Bonnici – Loop
2. Erba’ – Sirena
10. Gail Attard – Wild card
11. Greta Tude – Topic (Bla bla)
8. Haley Azzopardi – Tell me that it’s over
5. Janvil – Man
9. Lisa Gauci – Breath
1. Matt Blxck – Banana
12. Miriana Conte – Venom
6. Nathan – Ghost
3. Ryan Hili – Karma
7. Sarah Bonnici – Loop
- jee euroviisut
- Press
- Viestit: 19857
- Liittynyt: 09 Helmi 2009, 16:20
- Paikkakunta: Espoo
- Viesti:
Re: We Are The Winners XI: UKRAINA (la 3.2. klo 18)
3. Yaktak – Lalala
10. Ingret – Keeper
6. Nazva – Slavic English
4. Anka – Palala
11. Drevo – Endless chain
1. Alyona Alyona & Jerry Heil – Teresa & Maria
2. Mélovin – Dreamer
8. Skylerr – Time is running out
9. Ziferblat – Place I call home
5. Yagody – Tsunamia
7. Nahaba – Glasss
- jee euroviisut
- Press
- Viestit: 19857
- Liittynyt: 09 Helmi 2009, 16:20
- Paikkakunta: Espoo
- Viesti:
Re: We Are The Winners XI: NORJA (la 3.2. klo 19)
2. KEiiNO – Damdiggida
8. Annprincess – Save me
3. Gothminister – We come alive
9. Ingrid Jasmin – Eya
7. Miia – Green lights
5. Margaret Berger – Oblivion
6. Anne Fagermo & Dag Erik Oksvold – Judge tenderly of me
1. Gåte – Ulveham
4. Super Rob, Erika Norwich – My AI
- jee euroviisut
- Press
- Viestit: 19857
- Liittynyt: 09 Helmi 2009, 16:20
- Paikkakunta: Espoo
- Viesti:
Re: We Are The Winners XI: MALTA (la 3.2. klo 19)
3. Denise Mercieca – Mara
4. Erba’ – Sirena
11. Gail Attard – Wild card
10. Greta Tude – Topic (Bla bla)
9. Haley Azzopardi – Tell me that it’s over
12. Janvil – Man
8. Lisa Gauci – Breath
1. Matt Blxck – Banana
7. Miriana Conte – Venom
6. Nathan – Ghost
2. Ryan Hili – Karma
5. Sarah Bonnici – Loop
- akuankka13
- Kanta-asiakas
- Viestit: 8987
- Liittynyt: 10 Touko 2008, 13:08
- Paikkakunta: Vanajan taka
Re: We Are The Winners XI: NORJA (la 3.2. klo 19)
2. KEiiNO – Damdiggida
9. Annprincess – Save me
4. Gothminister – We come alive
8. Ingrid Jasmin – Eya
7. Miia – Green lights
6. Margaret Berger – Oblivion
5. Anne Fagermo & Dag Erik Oksvold – Judge tenderly of me
1. Gåte – Ulveham
3. Super Rob, Erika Norwich – My AI
Viimeksi muokannut akuankka13, 03 Helmi 2024, 17:03. Yhteensä muokattu 1 kertaa.
Qaj.
Re: We Are The Winners XI: UKRAINA (la 3.2. klo 18)
4. Yaktak - Lalala
11. Ingret - Keeper
9. Nazva - Slavic English
5. Anka - Palala
10. Drevo - Endless Chain
1. Alyona Alyona & Jerry Heil - Teresa & Maria
2. Mélovin - Dreamer
7. Skylerr - Time Is Running Out
6. Ziferblat - Place I Call Home
3. Yagody - Tsunamia
8. Nahaba - Glasss
R.I.P. Eurovision
Re: We Are The Winners XI: NORJA (la 3.2. klo 19)
2. KEiiNO - Damdiggida
8. Annprincess - Save Me
5. Gothminister - We Come Alive
9. Ingrid Jasmin - Eya
7. Miia - Green Lights
6. Margaret Berger - Oblivion
3. Anne Fagermo & Dag Erik Oksvold - Judge Tenderly of Me
1. Gåte - Ulveham
4. Super Rob & Erika Norwich - My AI
R.I.P. Eurovision
Re: We Are The Winners XI: MALTA (la 3.2. klo 19)
3. Denise Mercieca - Mara
4. Erba' - Sirena
5. Gail Attard - Wild Card
12. Greta Tude - Topic (Bla Bla)
8. Haley Azzopardi - Tell Me That It's Over
11. Janvil - Man
9. Lisa Gauci - Breath
1. Matt Blxck - Banana
6. Miriana Conte - Venom
10. Nathan - Ghost
2. Ryan Hili - Karma
7. Sarah Bonnici - Loop
R.I.P. Eurovision
- Creeperqueen
- Kanta-asiakas
- Viestit: 2167
- Liittynyt: 20 Huhti 2011, 00:34
- Paikkakunta: Lahti
Re: We Are The Winners XI: UKRAINA (la 3.2. klo 18)
6. Yaktak – Lalala
7. Ingret – Keeper
8. Nazva – Slavic English
4. Anka – Palala
11. Drevo – Endless chain
1. Alyona Alyona & Jerry Heil – Teresa & Maria
2. Mélovin – Dreamer
9. Skylerr – Time is running out
10. Ziferblat – Place I call home
3. Yagody – Tsunamia
5. Nahaba – Glasss
7. Ingret – Keeper
8. Nazva – Slavic English
4. Anka – Palala
11. Drevo – Endless chain
1. Alyona Alyona & Jerry Heil – Teresa & Maria
2. Mélovin – Dreamer
9. Skylerr – Time is running out
10. Ziferblat – Place I call home
3. Yagody – Tsunamia
5. Nahaba – Glasss
2024: The Code, 2023: Cha Cha Cha, 2022: In Corpore Sano, 2021: Shum, 2020: Chains On You, 2019: Hatrið mun sigra, 2018: Viszlát nyár, 2017: Line, 2016: LoveWave
- Creeperqueen
- Kanta-asiakas
- Viestit: 2167
- Liittynyt: 20 Huhti 2011, 00:34
- Paikkakunta: Lahti
Re: We Are The Winners XI: NORJA (la 3.2. klo 19)
4. KEiiNO – Damdiggida
9. Annprincess – Save me
6. Gothminister – We come alive
5. Ingrid Jasmin – Eya
3. Miia – Green lights
7. Margaret Berger – Oblivion
8. Anne Fagermo & Dag Erik Oksvold – Judge tenderly of me
1. Gåte – Ulveham
2. Super Rob, Erika Norwich – My AI
9. Annprincess – Save me
6. Gothminister – We come alive
5. Ingrid Jasmin – Eya
3. Miia – Green lights
7. Margaret Berger – Oblivion
8. Anne Fagermo & Dag Erik Oksvold – Judge tenderly of me
1. Gåte – Ulveham
2. Super Rob, Erika Norwich – My AI
2024: The Code, 2023: Cha Cha Cha, 2022: In Corpore Sano, 2021: Shum, 2020: Chains On You, 2019: Hatrið mun sigra, 2018: Viszlát nyár, 2017: Line, 2016: LoveWave
- Creeperqueen
- Kanta-asiakas
- Viestit: 2167
- Liittynyt: 20 Huhti 2011, 00:34
- Paikkakunta: Lahti
Re: We Are The Winners XI: MALTA (la 3.2. klo 19)
3. Denise Mercieca – Mara
8. Erba’ – Sirena
9. Gail Attard – Wild card
10. Greta Tude – Topic (Bla bla)
5. Haley Azzopardi – Tell me that it’s over
12. Janvil – Man
4. Lisa Gauci – Breath
2. Matt Blxck – Banana
11. Miriana Conte – Venom
7. Nathan – Ghost
1. Ryan Hili – Karma
6. Sarah Bonnici – Loop
8. Erba’ – Sirena
9. Gail Attard – Wild card
10. Greta Tude – Topic (Bla bla)
5. Haley Azzopardi – Tell me that it’s over
12. Janvil – Man
4. Lisa Gauci – Breath
2. Matt Blxck – Banana
11. Miriana Conte – Venom
7. Nathan – Ghost
1. Ryan Hili – Karma
6. Sarah Bonnici – Loop
2024: The Code, 2023: Cha Cha Cha, 2022: In Corpore Sano, 2021: Shum, 2020: Chains On You, 2019: Hatrið mun sigra, 2018: Viszlát nyár, 2017: Line, 2016: LoveWave
Re: We Are The Winners XI: MALTA (la 3.2. klo 19)
3. Denise Mercieca – Mara
2. Erba’ – Sirena
11. Gail Attard – Wild card
12. Greta Tude – Topic (Bla bla)
9. Haley Azzopardi – Tell me that it’s over
10. Janvil – Man
8. Lisa Gauci – Breath
1. Matt Blxck – Banana
7. Miriana Conte – Venom
6. Nathan – Ghost
4. Ryan Hili – Karma
5. Sarah Bonnici – Loop
2. Erba’ – Sirena
11. Gail Attard – Wild card
12. Greta Tude – Topic (Bla bla)
9. Haley Azzopardi – Tell me that it’s over
10. Janvil – Man
8. Lisa Gauci – Breath
1. Matt Blxck – Banana
7. Miriana Conte – Venom
6. Nathan – Ghost
4. Ryan Hili – Karma
5. Sarah Bonnici – Loop
2024 Rim Tim Tagi Dim 2023 Cha Cha Cha 2022 Die Together, 2021 Dark Side, 2020 Tears Getting Sober, 2019 Hatrid Mun Sigra, 2018 Higher Ground,
2017 City Lights, 2016 Hear Them Calling, 2015 Grande Amore, 2014 Something Better
2017 City Lights, 2016 Hear Them Calling, 2015 Grande Amore, 2014 Something Better
Re: We Are The Winners XI: MALTA (la 3.2. klo 19)
5. Denise Mercieca – Mara
2. Erba’ – Sirena
11. Gail Attard – Wild card
10. Greta Tude – Topic (Bla bla)
7. Haley Azzopardi – Tell me that it’s over
12. Janvil – Man
4. Lisa Gauci – Breath
1. Matt Blxck – Banana
9. Miriana Conte – Venom
8. Nathan – Ghost
3. Ryan Hili – Karma
6. Sarah Bonnici – Loop
2. Erba’ – Sirena
11. Gail Attard – Wild card
10. Greta Tude – Topic (Bla bla)
7. Haley Azzopardi – Tell me that it’s over
12. Janvil – Man
4. Lisa Gauci – Breath
1. Matt Blxck – Banana
9. Miriana Conte – Venom
8. Nathan – Ghost
3. Ryan Hili – Karma
6. Sarah Bonnici – Loop
- TomppaJr
- Koordinaattori
- Viestit: 37071
- Liittynyt: 05 Huhti 2010, 11:42
- Paikkakunta: Helsinki
- Viesti:
Re: We Are The Winners XI: UKRAINA (la 3.2. klo 18)
2. Yaktak – Lalala
6. Ingret – Keeper
9. Nazva – Slavic English
5. Anka – Palala
11. Drevo – Endless chain
1. Alyona Alyona & Jerry Heil – Teresa & Maria
3. Mélovin – Dreamer
7. Skylerr – Time is running out
10. Ziferblat – Place I call home
4. Yagody – Tsunamia
8. Nahaba – Glasss
6. Ingret – Keeper
9. Nazva – Slavic English
5. Anka – Palala
11. Drevo – Endless chain
1. Alyona Alyona & Jerry Heil – Teresa & Maria
3. Mélovin – Dreamer
7. Skylerr – Time is running out
10. Ziferblat – Place I call home
4. Yagody – Tsunamia
8. Nahaba – Glasss
Meow cat, please meow back.
- TomppaJr
- Koordinaattori
- Viestit: 37071
- Liittynyt: 05 Huhti 2010, 11:42
- Paikkakunta: Helsinki
- Viesti:
Re: We Are The Winners XI: NORJA (la 3.2. klo 19)
2. KEiiNO – Damdiggida
8. Annprincess – Save me
3. Gothminister – We come alive
6. Ingrid Jasmin – Eya
7. Miia – Green lights
4. Margaret Berger – Oblivion
9. Anne Fagermo & Dag Erik Oksvold – Judge tenderly of me
1. Gåte – Ulveham
5. Super Rob, Erika Norwich – My AI
8. Annprincess – Save me
3. Gothminister – We come alive
6. Ingrid Jasmin – Eya
7. Miia – Green lights
4. Margaret Berger – Oblivion
9. Anne Fagermo & Dag Erik Oksvold – Judge tenderly of me
1. Gåte – Ulveham
5. Super Rob, Erika Norwich – My AI
Meow cat, please meow back.
- TomppaJr
- Koordinaattori
- Viestit: 37071
- Liittynyt: 05 Huhti 2010, 11:42
- Paikkakunta: Helsinki
- Viesti:
Re: We Are The Winners XI: MALTA (la 3.2. klo 19)
7. Denise Mercieca – Mara
1. Erba’ – Sirena
10. Gail Attard – Wild card
6. Greta Tude – Topic (Bla bla)
11. Haley Azzopardi – Tell me that it’s over
5. Janvil – Man
12. Lisa Gauci – Breath
3. Matt Blxck – Banana
8. Miriana Conte – Venom
9. Nathan – Ghost
4. Ryan Hili – Karma
2. Sarah Bonnici – Loop
1. Erba’ – Sirena
10. Gail Attard – Wild card
6. Greta Tude – Topic (Bla bla)
11. Haley Azzopardi – Tell me that it’s over
5. Janvil – Man
12. Lisa Gauci – Breath
3. Matt Blxck – Banana
8. Miriana Conte – Venom
9. Nathan – Ghost
4. Ryan Hili – Karma
2. Sarah Bonnici – Loop
Meow cat, please meow back.
Re: We Are The Winners XI: UKRAINA (la 3.2. klo 18)
4. Yaktak – Lalala
10. Ingret – Keeper
7. Nazva – Slavic English
2. Anka – Palala
11. Drevo – Endless chain
1. Alyona Alyona & Jerry Heil – Teresa & Maria
3. Mélovin – Dreamer
8. Skylerr – Time is running out
9. Ziferblat – Place I call home
5. Yagody – Tsunamia
6. Nahaba – Glasss
Miksi se yleisöä kiittelee, kun raadithan sen voiton varmisti.
Re: We Are The Winners XI: NORJA (la 3.2. klo 19)
2. KEiiNO – Damdiggida
9. Annprincess – Save me
5. Gothminister – We come alive
8. Ingrid Jasmin – Eya
6. Miia – Green lights
7. Margaret Berger – Oblivion
3. Anne Fagermo & Dag Erik Oksvold – Judge tenderly of me
1. Gåte – Ulveham
4. Super Rob, Erika Norwich – My AI
Miksi se yleisöä kiittelee, kun raadithan sen voiton varmisti.
Re: We Are The Winners XI: UKRAINA (la 3.2. klo 18)
2 Yaktak – Lalala
7 Ingret – Keeper
10 Nazva – Slavic English
8 Anka – Palala
11 Drevo – Endless chain
1 Alyona Alyona & Jerry Heil – Teresa & Maria
3 Mélovin – Dreamer
5 Skylerr – Time is running out
9 Ziferblat – Place I call home
6 Yagody – Tsunamia
4 Nahaba – Glasss
7 Ingret – Keeper
10 Nazva – Slavic English
8 Anka – Palala
11 Drevo – Endless chain
1 Alyona Alyona & Jerry Heil – Teresa & Maria
3 Mélovin – Dreamer
5 Skylerr – Time is running out
9 Ziferblat – Place I call home
6 Yagody – Tsunamia
4 Nahaba – Glasss
Never miss a good chance to shut up.
Re: We Are The Winners XI: MALTA (la 3.2. klo 19)
4. Denise Mercieca – Mara
2. Erba’ – Sirena
9. Gail Attard – Wild card
12. Greta Tude – Topic (Bla bla)
10. Haley Azzopardi – Tell me that it’s over
11. Janvil – Man
7. Lisa Gauci – Breath
1. Matt Blxck – Banana
8. Miriana Conte – Venom
5. Nathan – Ghost
3. Ryan Hili – Karma
6. Sarah Bonnici – Loop
Miksi se yleisöä kiittelee, kun raadithan sen voiton varmisti.
Re: We Are The Winners XI: MALTA (la 3.2. klo 19)
4 Denise Mercieca – Mara
3 Erba’ – Sirena
12 Gail Attard – Wild card
10 Greta Tude – Topic (Bla bla)
11 Haley Azzopardi – Tell me that it’s over
6 Janvil – Man
9 Lisa Gauci – Breath
1 Matt Blxck – Banana
8 Miriana Conte – Venom
7 Nathan – Ghost
5 Ryan Hili – Karma
2 Sarah Bonnici – Loop
3 Erba’ – Sirena
12 Gail Attard – Wild card
10 Greta Tude – Topic (Bla bla)
11 Haley Azzopardi – Tell me that it’s over
6 Janvil – Man
9 Lisa Gauci – Breath
1 Matt Blxck – Banana
8 Miriana Conte – Venom
7 Nathan – Ghost
5 Ryan Hili – Karma
2 Sarah Bonnici – Loop
Viimeksi muokannut Happy, 02 Helmi 2024, 23:50. Yhteensä muokattu 1 kertaa.
Never miss a good chance to shut up.
- granaattiomena
- Press
- Viestit: 5340
- Liittynyt: 27 Helmi 2016, 21:19
- Paikkakunta: Kuopio
Re: We Are The Winners XI: MALTA (la 3.2. klo 19)
07. Denise Mercieca – Mara
03. Erba’ – Sirena
06. Gail Attard – Wild card
10. Greta Tude – Topic (Bla bla)
09. Haley Azzopardi – Tell me that it’s over
05. Janvil – Man
12. Lisa Gauci – Breath
02. Matt Blxck – Banana
11. Miriana Conte – Venom
08. Nathan – Ghost
01. Ryan Hili – Karma
04. Sarah Bonnici – Loop
Jaskanko
Voi vittu
Khanaa.
– ESC Addict 98
Voi vittu
Khanaa.
– ESC Addict 98
- granaattiomena
- Press
- Viestit: 5340
- Liittynyt: 27 Helmi 2016, 21:19
- Paikkakunta: Kuopio
Re: We Are The Winners XI: NORJA (la 3.2. klo 19)
1. KEiiNO – Damdiggida
8. Annprincess – Save me
3. Gothminister – We come alive
5. Ingrid Jasmin – Eya
9. Miia – Green lights
6. Margaret Berger – Oblivion
7. Anne Fagermo & Dag Erik Oksvold – Judge tenderly of me
2. Gåte – Ulveham
4. Super Rob, Erika Norwich – My AI
Jaskanko
Voi vittu
Khanaa.
– ESC Addict 98
Voi vittu
Khanaa.
– ESC Addict 98